Prehľad služieb

Vizualizácia

Vizualizáciu domu vie vyhotoviť náš architekt s dlhoročnými skúsenosťami v jednaní s klientmi. V spolupráci s Vami zistí, aké máte preferencie vo využívaní jednotlivých miestností domu.

Príprava projektu

Pokiaľ ste si nevybrali niektorý z hotových projektov vzorových domov, architekt Vám pripraví projektovú dokumentáciu stavby so zohľadnením Vašich požiadaviek.

Vybavenie dokladov

Dôležitou podmienkou pre začatie výstavby domu je mať v poriadku splnenie všetkých zákonných predpisov. Architekt Vám zabezpečí aj získanie stavebného povolenia.

Výstavba na kľúč

Na Vás ostane len vybavenie Vášho domova nábytkom. My položíme podlahu, osadíme dvere, sanitu, bojler, kotol, elektrické doplnky, svetlá, vypínače, prípadne kuchynskú linku.

Rekonštrukcia bytu

Rokmi sa menia potreby rodiny a tým aj požiadavky jej členov na priestory obydlia. Je potrebné rekonštruovať. Vo Vašom byte dorobíme priečky a celkovo ho vylepšíme.

Termofotografie

Pre existujúce stavby vieme zabezpečiť vyhotovenie termofotografií a zistiť tepelné úniky a tepelné mosty na Vašej stavbe. Získate tak istotu, že naozaj šetríte.

STRETNIME SA

  • K Vašej predstave bývania

    V prípade záujmu o stavbu drevodomu alebo prístavbu, v každom prípade navrhujeme osobné stretnutie. Zvyčajne začíname otázkou: „Akú máte predstavu?“

  • K načasovaniu a cene výstavby

    Ak už je jasné, aký druh výstavby alebo rekonštrukcie potrebujete, je dôležité prebrať technické detaily. Stavebný postup zasadiť do časového a cenového rámca.

  • K Vašim špeciálnym podmienkam

    Vraví sa: „Koľko ľudí, toľko chutí.“ Tak je to aj s bývaním. To, ako bývame, úzko súvisí s naším pocitom bezpečia. Preto si zakladáme na dokonalom splnení Vašich predstáv.

GARANTUJEME

Nebudeme na Vás šetriť

Je podstatné, aby ste to vedeli. Na Vašom dome nebudeme šetriť – ani na kvalite materiálov ani kvalite prác. Len tak Vám dokážeme garantovať, že Váš dom vydrží a Vy budete v ňom žiť zdravo a budete šetriť energie.

REFERENCIE

Tiez sme stavali s firmou pana Seplaka, velka spokojnost na nasej strane, profesionalny pristup, kvalitna praca a material ktory odporucil. Velmi dobra komunikacia, vsetko vzdy vysvetlil a odkomunikoval. Vedel sa prisposobit situacii a riesil s nami nase (niekedy az nezrealizovatelne)poziadavky. Urcite odporucam :-) Andrea
Som veľmi spokojný s vykonanou prácou a kvalitou a este sme spoluprácu neskončili budeme pokračovať, ďakujem T. Sokol