Nízkoenergetické a pasívne drevodomy

Drevodom s úsporou energie

Úspora je daná technológiou výstavby nízkoenergetického domu. Pasívne drevodomy plnia normy ešte prísnejšie. To sa však nijako nedotýka Vašej pohody v záhrade.

Krása v jednoduchosti

Presne také sú drevodomy. Sledujú účel bez zbytočných výstrelkov. Chcú byť efektívne ako príroda. A pritom, potešiť svojou krásou okoloidúcich.

Váš jedinečný štýl

V interiéri drevodomu môžete naplno prejaviť svoju osobitosť vo výbere nábytku či doplnkov. Chcete mať plávajúcu podlahu? Alebo radšej parkety? Nech sa páči.

Aj kuchyňa dýcha

Dýcha nielen priestorom, ktorý jej doprial projektant. V kuchyni sa parí z hrncov a aj keď digestor spraví svoju prácu, dobre padne vedomie, že steny domu dýchajú.

Kvalitu izolácie preverí voda

Tak je to s každou stavbou. Murovanou či drevodomom. Preto Vám garantujeme, že na kvalitnej izolácií Vašej kúpeľne rozhodne šetriť nebudeme.

A čo takto krb?

Pre niekoho rozmar, pre iného „teplo domova“. Nízkoenergetický dom si teplo drží, takže krb nutný nie je. Máme to však v génoch – oheň, ako symbol života. Nemusíte sa tomu brániť...

Vráťme sa na začiatok...

Výstavba betónovej dosky trvá, podľa počasia, jeden až dva týždne. Následne musí dva týždne až mesiac vyzrieť. Ďalšie dva týždne zaberú múry, vnútorné priečky a veniec.

Od základov po strechu

Výstavba krovu a kladenie strešnej krytiny zaberie tiež približne dva týždne. V nasledujúcej fáze sa stavba uzavrie. Prebieha montáž okien a vonkajších dverí.

Dostať energie pod kontrolu

Posledný krok zahŕňa montáž sanity, bojleru, kotla ako aj kompletizáciu svetiel a elektrických doplnkov. Po dokončení parkiet sú osadené interiérové dvere a kuchynská linka.

Nohami pevne na zemi

V ďalšom kroku pokračujeme kladením izolácie podlahy a vyliatím poteru. Betónový poter schne dva týždne, anhydridový tri dni. Ten je pevnejší a umožňuje rýchlejšie vykúriť dom.

Ku vnútornej úplnosti domu

Montujú sa vnútorné izolácie, upevňujú parozábrany a dávajú sa sadrokartónové dosky. Zároveň prebieha montáž obkladačiek a dlažby. Interiér domu je možné vymaľovať.

Všetko, čo Vám slúži

Posledný krok zahŕňa montáž sanity, bojleru, kotla ako aj kompletizáciu svetiel a elektrických doplnkov. Po dokončení parkiet sú osadené interiérové dvere a kuchynská linka.

O ŠTYRI MESIACE VÁŠ? STRETNIME SA, ...

Zavolajte mi ešte dnes

Michal Šeplák +421 948 662 006